Партнери та фахівці

 

За 15 років діяльності нашою організацією проведена велика робота.

З 2003 року в тісній співпраці з Управлінням молоді та спорту ОДА, соціальної служби для дітей, сім’ї та молоді було успішно реалізовано багато проектів по профілактиці негативних проявів серед дітей та молоді, близькому їм оточення.

З 2006 року за фінансової підтримки Міжнародного благодійного фонду  «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІДу в Україні», благодійників Черкащини працювали проекти по профілактиці ВІЛ-інфікування серед споживачів наркотиків, осіб секс бізнесу та їх оточення.

Завдяки діяльності нашої організації та партнерській спів діяльності відмічається покращення поінформованості, грамотності населення, сформовано навики здорового способу життя та безпечної поведінки груп ризику, зменшено розповсюдження ВІЛ-інфікування серед споживачів наркотиків.

 

1. Лікар з профілактичної та відновної медицини – фахівець вищої кваліфікаційної категорії.

Спеціалізацію отримала в Державному московському медичному університеті, на кафедрі профілактичної та відновної медицини

Стаж роботи більше 10 року

2. Лікар нарколог – спеціалізація в 1986-1987 роках після закінчення вінницького медінституту.

Стаж роботи в наркології 28 років.

з 1999 по 2003 роки  працювала на посаді заст.. головного лікаря обласного наркологічного диспансеру.

Найкращі результати  лікування в Україні –до 70-80% позитивні результати.

За допомогою звертаються зі всіх областей України . в т. числі із-за рубежу – Росії, українці, які проживають в Німеччині, Італії та інших країнах.

3. Лікар психотерапевт – фахівець вищої кваліфікаційної категорії, головний спеціаліст по області.

Спеціалізація в 1991 році по психотерапії та медичній психології(основи гіпнотерапії, автотренінгу, раціональної психотерапії та кодування).

Стаж роботи 23 роки

Дипломований спеціаліст по позитивній психотерапії –Україно-Німецький Центр Позитивної психотерапії,

По гештальтерапії та психодрамі –Російський інститут гештальтерапії та психодрами, по трансактному аналізу –Санк-Петербургська школа з трансактного аналізу, по інтегративній психотерапії – Новосибірська школа інтегративної психотерапії, системна сімейна психотерапії-Україно-австрійська школа ССП.

За допомогою звертаються зі всіх областей України . в т. числі із-за рубежу – Росії, українці, які проживають в Німеччині, Італії та інших країнах.