Про фонд

 

Благодійний фонд «ВАМ» є обласною благодійною організацією, яка діє на території Черкаської області з15  грудня 1999 року.

Місія фонду – здорова та щаслива нація.

Клієнти фонду – люди, які потребують медико-психологічної та соціальної допомоги, з психологічною та фізичною залежністю, люди з особливою долею та їх близьке оточення, малозабезпечені, інваліди.

Основна діяльність фонду направлена на формування здорового способу життя, відновлення культурних та духовних цінностей через профілактику негативних явищ серед населення , проведення відновних та реабілітаційних заходів, акцій та інше
Стандарти етичної поведінки працівника організації ґрунтуються на нормах життя в суспільстві та повазі до гідності людини.

Основні цінності організації: здоров’я кожного клієнта – основна цінність

Прозорість та відкритість діяльності, професійний підхід, чесність та відповідальність.

 Повага до клієнтів та позитивні стосунки серед співробітників

Конфіденційність в роботі

Головним інструментом досягнення наших стратегій та дій є персонал організації, тому важливим чинником є забезпечення і  проведення навчання серед персоналу (надавати можливість приймати участь у тренінгах, семінарах,  курсах підвищення кваліфікації, які проводиться силами  ресурсних центрів МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/Сніду в Україні», спеціалістами фонду, на робочих зустрічах та  силами інших організацій – партнерів),  надання можливості кожному працівнику зростати професійно (кар`єрно),  мотивувати персонал, як матеріально так і надаючи можливість  самовиразитися. Необхідним чинником є створення резервну працівників організації – підбираючи та створюючи базу потенційних  кваліфікованих волонтерів. До роботи організації постійно залучаються фахівці -  волонтери, які б допомогли підняти рівень спроможності організації на інший більш високий рівень надання послуг.

 

Запрошуємо до співпраці!